LAJMI I FUNDIT: Rrahet Granit Plava, vrasësi i Liridona Murselit, ja cfarë u gjend në dhomë?

Paparaci ka mësuar se të premtën rreth orës 16:00, gjatë kohës së shetitjeve në burgun e Prishtinës është rrahur fizikisht, Granit Plava i dyshuari per vrasjen e…

Ju kujtohet ‘Taramelja’, Ja cfare ka ndodhur se fundmi ne jeten e tij: Alketen e uroj per cdo feste, ndonjehere me pergjigjet..

Xhejson Bafti i njohur ndryshe si Taramelja ishte i ftuar ne emisionin Zgjohu me Mcn ku tregoi per jeten e tij dhe endrrat per te ardhmen. Tashme…

“Ne kërkojmë gjak”/ Policia po ruan shtëpinë? Babai i Naim Murselit: Le të na vrasin, ç’të bëjmë!

Dy ditë më vonë, u arrestuan tre të dyshuar për vrasjen e saj, përfshirë dorasin Granit Plava, bashkëshortin e të ndjerës, Naim Murseli, i cili dyshohet të…

Soba e druve i shkrumboi banesën, i moshuari në Fier: Paratë, orenditë vajin e ullirit, në pak minuta humba gjithçka!

Zjarri i nisur nga soba e druve për pak sa nuk i ka marrë jetën një çifti të moshuarish në Frakull të Fierit. Flakët janë përhapur me…

Grabitje me armë në një biznes në Tiranë, autorët qëllojnë në drejtim të policisë

Grabitje me armë në një biznes në Tiranë, autorët qëllojnë në drejtim të policisë Një grabitje me armë ka ndodhur në një biznes në Prush të Tiranës….

Ndjekësit i thonë se fshiu postimin si kunj për Arbanën, Alketa Vejsiu “u mbyll gojën”

Ndjekësit i thonë se fshiu postimin si kunj për Arbanën, Alketa Vejsiu “u mbyll gojën” Mbrëmjen e djeshmeu rikthye në ekranin e Tv Klan, show i talenteve…

Nga janari do të rriten pagat e mësimdhënësve, për kaq euro në muaj ..

28 euro respektivisht 29 euro do të kenë rritje në paga mësimdhënësit nga janari i vitit të ardhshëm. Kjo, pasi që vlera e koeficientit nga 105 euro…

I biri tallej me shokët e varfër të klasës, atë që bëri nëna e tij duhet ta lexojnë të gjithë!

Jetojmë në një shoqëri të sëmurë që tenton të gjykojë të tjerët sipas mënyrës se si ata vishen ose makinës që ata zotërojnë. Është një mesazh që…

Bastisje në shtëpinë e të dyshuarit të katërt për vrasjen e Liridonës, zbulohet çka u gjet

Në vazhdën e zhvillimit të hetimeve për rastin e vrasjes së rëndë të 30-vjeçares, Liridona Ademaj, Policia e Kosovës në koordinim me Prokurorinë dhe me urdhër të…

Videoja e Granit Plavës, i dyshuari për ekzekutimin e Liridonës, kur hyn në restorant

Është publikuar edhe videoja e momentin kur Granit Plava hyn në restorantin ku po darkonte Naim Murseli, Liridona Ademaj dhe dy fëmijët e tyre, pak para ekzekutimit…

error: Content is protected !!